pátek 14. 10.
KATARZIA, OLIVER TORR, ISAMA ZING, MEOWLAU, VAL, TAOMI
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Aktuální sound, bourání žánrů a nárazy beatů do syntetických stěn. Koncertní série PULZ v Paláci Akropolis pokračuje vystoupením slovenské hudebnice Katarzia. Večer zakončí DJ set producentů Oliver Torr & Isama Zing.

Katarzia

Sbírka pocitů a emocí v jinotajích. I tak své nové album popisuje slovenská hudebnice Katarzia. Nahrávka n5 je zároveň ilustrací toho, jak se vyplácí experimentovat. Přestože se Katarína Kubošiová na slovenské i české scéně etablovala už začátkem minulé dekády, nyní se její osobitá tvorba rozpíná do všemožných zákoutí hudebního univerza, které nelze zkratkovitě označovat jen jednou žánrovou nálepkou. Skladby z nové desky, na jejíž produkci se kromě samotné Katarzie podíleli vyhledávání producenti jako Ancestral Vision, Isama Zing a Oliver Torr, naživo doplní impozantní vizuální show. Nenechte si ujít vystoupení umělkyně, která je bez přehánění jedinou svého druhu.

Oliver Torr & Isama Zing

Jen těžko byste u nás dnes hledali výraznější osobnosti experimentální elektroniky. Český producent Oliver Torr za svou debutovou desku Fragility of Context získal prestižní ocenění Vinyla, které doplnila i nominace na Cenu Anděl. Slovenský multiinstrumentalista a producent Isama Zing si zas letos díky albu Blurry AF vysloužil sošku Radio_Head Awards. Oba dva přitom úzce spolupracují s Katarzií a produkčně se podepsali i pod její aktuální nahrávku n5. V Paláci Akropolis se představí v B2B setu s ikonickým názvem The0MercOfChao7777 vol. 6–6-6+1. Stát se může cokoliv.

Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.

Koncert je podpořen platformou Liveurope: první celoevropská iniciativou podporující koncertní kluby v úsilí o propagaci začínajících evropských umělců.

Liveurope je spolufinancována programem Creative Europe Evropské unie.


 
Doporučujeme