sobota 2. 7.
MISS PETTY, PLAYSTATION PRINCESS + TOYOTA VANGELIS, LITTERBIN, NEVINNOST + VJ AE_ORE
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Aktuální sound, bourání žánrů a pop bez předsudků. Nejen to v sobě propojuje nová koncertní série PULZ v Paláci Akropolis. Klubovou sezónu u nás zakončí a křtem čerstvého EP léto odpálí Miss Petty s přáteli.

Miss Petty

I pop může být underground. Dokazuje to jedinečná Miss Petty, královna českého hyperpopu. Třpytkami se lesknoucí drag queen na sebe pořádně upozornila loni, jenom rok jí stačil k tomu, aby se stala fenoménem i miláčkem některých hudebních kritiků. Nikdo jiný v historii tuzemské hudební scény totiž v jeden rok nebodoval v televizní talentové soutěži a zároveň nezískal nominaci na cenu Vinyla v kategorii Objev. Má za sebou spolupráce s předními producenty experimentální elektroniky a na pódiu jednou doplnila britskou superstar Charli XCX. A přitom je teprve na úplném začátku. Na pódiu Paláce Akropolis po boku svých přátel pokřtí nové EP. Tancujte tu offbeat a nechejte se opít.

Playstation Princess

Večer zahájí mladá rapperka Playstation Princess, kterou do role předskokanky pasovala sama královna Miss Petty. Dlouhé vlasy, spousta tetování a ještě víc růžové barvy. Ve spojení s rapovými texty a estetikou nultých let vzniká mix, kterým Playstation Princess se svou crew zaujala třeba během vystoupení v rámci Žižkovské noci. Tentokrát to ale bude mnohem větší. Připravte se na aristokratický odpal.

Toyota Vangelis, litterbin, Nevinnost

O hutnou afterparty se postarají členové žhavého kolektivu Future jiskří. Není to tak dávno, co na sebe Miss Petty upozornila právě ve společném singlu Jinak to nejde ve spolupráci s mladými producenty Toyota Vangelis a litterbin. Večer v Paláci Akropolis by nebyl kompletní, kdyby se právě oni dva neobjevili. Společně s producentkou jménem Nevinnost proto ovládnou Malou scénu.

Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.


 
Doporučujeme