sobota 4. 12.
COCOTTE MINUTE - AKUSTIK TOUR 2021
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Nu metaloví zuřivci Cocotte Minute se chystají přepsat dějiny českého folku, berou do ruky španělky a vyrážejí na akustické turné!

Je to tady! Milovníci coco metalu si konečně přijdou na své, i když dost netradičně! „Chráněná dílna“ z Mníšku pod Brdy Cocotte Minute vyráží po jeden a půl letém klubovém lockdownu na podzimní akustické turné.

Smečka hovězí pránou zdrogovaných příšerných folkařů Cocotte Minute si nedá říct a opět se pokouší o proslavení až za hranice dobříšského okresu. Vaši oblíbení smrdutí baleťáci zarapují za doprovodu španělských kytar a praskotu ohně z hořící backstage své největší šlágry a hymny.

Zároveň v duchu již zlidovělého hesla „Metal dětem!“ upozorňují, že toto tour je ideální příležitostí vzít na Cocotty svoje děcka, prarodiče a veškerou vozejčkářskou a oberlenou chátru z okolí, protože nehrozí, že by dostali nakládačku v kotli. Maximálně dostanou gulášovej nášup z kotlíku, jestli to kapela mezitím v backstage nesežere všechno úplně sama!

„Todle bude solidní poslechová besídka kruciprdel! Takže buřty, KPZetky a čutory s rumem sebou!,“ dodává za kapelu Zeller s dodatkem: „Jestli nám po tomhle tour Porta konečně neudělí cenu za celoživotní přínos českýmu folku, prozradíme, že ji už před lety celou koupil Michal David!“.

Besídka čítá 15 zastávek, startuje se 15. října v litvínovském klubu Ponorka, tak nezapomeňte ešusy a kostkovanou košili s sebou!

Termíny turné: 15.10. Litvínov / Ponorka 22.10. Karlovy Vary / Klub Paderewski 23.10. Havlíčkův Brod / Oko 27.10. Plzeň / Pod lampou 29.10. Valašské Meziříčí /M Klub 30.10. Uherské Hradiště / Mír 13.11. Svitavy /Tyjátr 16.11. České Budějovice /Fabrika 26.11. Chrudim /R Klub 27.11. Hořovice / Labe 3.12. Děčín / Le Garage Noir 4.12. Praha / Akropolis 9.12. Bratislava /Randal Club 10.12. Brno / Melodka 11.12. Ostrava /Barrak


 
Doporučujeme