čtvrtek 20. 10.
UFO/UK + CELLAR STONE /GRC
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Legendární britští rockeři UFO zahrají v rámci svého „Last Ordrers Tour“ na podzim 2022 v PRAZE!

Britská rocková legenda UFO vyrazí na své dlouho plánované poslední turné s frontmanem, hlasem a tváří kapely Philem Moggem, na podzim 2022.

Jediný koncert těchto vynikajících pánů rockerů pro ČR se tak uskuteční v PRAZE, Paláci Akropolis, 20. 10. 2021!

Moggovi bude v příštím roce už 74 let, a přestože jeho hlas zůstává silný, připouští, že věk sehrává v jeho rozhodnutí ukončit tímto turné svou kariéru, velkou roli. Zatímco mnoho veteránských kapel v takové pozici jednoduše jen přestane hrát živě a pokračuje v nahrávání, UFO už nejspíš nebudou vydávat ani novou hudbu.

Phil Mogg k tomu říká: "To rozhodnutí, že tohle bude mé poslední turné jsem opravdu hodně dlouho zvažoval. Nechci to nazvat turné na rozloučenou, protože to slovo nesnáším, ale ty plánované koncerty budou představovat moje poslední vystoupení s kapelou. Čeká nás závěrečné turné po Velké Británii a zahrajeme také koncerty v dalších vybraných městech a zemích, zejména tam, kde má kapela silné napojení na fanoušky. Nebude to dlouhé turné, protože být pořád na cestách není vždy úplně luxusní záležitost, a i když hraní je tak skvělé, ty ostatní věci, které ho doprovází už se časem stávají únavnými. Vždy jsem si říkal, že až do té fáze dojdu, odstoupím, a to tedy udělám. Zdá se, že je ten pravý čas, abych přestal.“ Nepředbíhejme však, stát se může cokoli, zázraky nevyjímaje. Pojďme se radši těšit na skvělé turné kapely UFO, které se díky vám, věrným a stálým fanouškům této jedinečně příjemné rockové bandy, dostane i k nám, do PRAHY, příští rok na podzim. Hlavně ať pány Phila Mogga, Andy Parkera, Neila Cartera, Vinnie Moora a Roba De Lucu doprovází síla a zdraví a ať už se vše podaří, jak má.

UFO „Last Orders Tour 2022“, 20. 10. 2022, PRAHA, Palác Akropolis! Speciální host koncertu: CELLAR STONE (Řecko)

Řekové CELLAR STONE z Atén jsou sice poměrně mladou kapelou, ale s takovými zkušenostmi, že je nelze považovat za žádné nováčky. Jejich rocková cesta začala v roce 2018. Ovlivněni rockovými a metalovými velikány 70., 80. a 90. let, jako jsou Black Sabbath, Led Zeppelin, Thin Lizzy, UFO, Iron Maiden, Metallica, Alice In Chains, nebo i dnešními moderními kapelami jako Black Stone Cherry, Shinedown, Stone Sour nebo Alter Bridge, se vyjadřují svým charakteristickým způsobem. CVhytlavé melodie, pandemonium kytarových harmonií a riffů a rytmická sekce, která vás zcela pohltí. Tato kapela vás nenechá chladnými. Debutové album „One Fine Day“ vyšlo v květnu 2020 a dostalo se mu nadšených recenzí od velkých a uznávaných časopisů. Vystupovali na jednom pódiu s takovámi hvězdami, jako např. UFO, MSG, Black Star Riders, Avatarium, Uriah Heep, Firewind, Spiritual Beggars, Uli John Roth & Candlemass.

Nyní se opět připojují ke svým přátelům, legendárním Britům UFO, aby jim dělali milou společnost na jejich plánovaném podzimním turné „Last Orders Tour 2022“, tedy úplně na posledním turné s frontmanem, hlasem a tváří kapely UFO Philem Moggem.

UFO „Last Orders Tour 2021“, 21. 10. 2021, PRAHA, Palác Akropolis! Přijďte!


 
Doporučujeme