sobota 4. 4.
ZRUŠENO - THE DEAD SOUTH /CA
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Milí fanoušci, vzhledem k současné situaci týkající se COVID-19 jsme byli nuceni zrušit koncert The Dead South 4. dubna v Paláci Akropolis. I přes snahu všech stran nebylo možné najít náhradní termín. S potěšením ale oznamujeme, že se nám podařilo najít řešení v podobě spojení dubnového a listopadového koncertu dohromady. Listopadový koncert se uskuteční v původně plánovaném termínu 28. 11. 2020 ve Foru Karlín. Zakoupené vstupenky do Paláce Akropolis zůstavají platné pro listopadový termín ve Foru Karlín a není třeba je měnit. V případě potřeby je možné vstupenky vrátit u příslušné ticketingové společnosti (GoOut) do 15. května 2020.

Kanadská dirty-neo-folková kapela The Dead South rozpálí v dubnu 2020 Prahu

Úspěšná kanadská kapela The Dead South, jejíž hudba míchá neo-folk, alternativní bluegrass i americanu, vydává na podzim 2019 své třetí studiové album a přiveze jej 4. dubna představit v rámci jarního turné také do pražského Paláce Akropolis. Koncert v Praze uvádí Colours Selection.

Kapelu The Dead South nejlépe definuje to, odkud pochází. Saskatchewan je provincií v prériích Kanady. Rozlohou dvojnásobek velikosti Německa, ale s méně než jedním milionem obyvatel. Spousta přírody, spousta ticha a spousta času na to naplnit ticho zvuky. Tak se čtyři vousatí chlápci, jak se sami popisují, našli ve folku a bluegrassu. S humorem, šarmem a v doprovodu kytary, violoncella, banja a mandolíny zasáhli miliony posluchačů po celém světě. Jejich album Good Company z roku 2014 a především song “In Hell I`ll Be In a Good Company” zabodoval v hitparádách v Evropě i Americe a počet zhlédnutí klipu se vyšplhal až k 132mil. Kapela sklízí úspěch pro svá živočišná vystoupení, i proto si je v roce 2019 vyhlídnul například festival Glastonbury.


 
Doporučujeme