neděle 4. 11.
DAMÚZA ► PROKLETÍ RODU GORDONŮ ► PREMIÉRA
18:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info
Interaktivní loutkový detektivní příběh v podání Jana Strýčka a Martina Cikána. A nezapomeňte, že tato vstupenka označená razítkem během odpoledního programu vás opravňuje i ke vstupu na hlavní večerní program, jmenovitě na Rat Fekete Seretlek a přidružených koncertů.

Hlavní hrdina se po letech vrací na rodinné panství, aby rozluštil sérii podivuhodných úmrtí, která se na zámku stala. Postupně se střetává se všemi jeho obyvateli i nedůvěřivým komisařem, který má na starosti vyšetřování. Děj má pevný začátek i konec, ale průběh představení je proměnlivý, podle toho, pro jakou variantu se diváci na inkriminovaných místech rozhodnou. Ti jsou několikrát během inscenace vyzvání, aby (na základě indicií, které mají) hlasovali, jak bude hra pokračovat. Teoreticky je tedy možné vidět několikrát lehce odlišný příběh.

Představení bylo realizováno v rámci samostatných magisterských projektů KALD DAMU, jako absolventský výstup Martina Cikána a Jana Strýčka, kteří se ve svých magisterských pracích zaměřují na virtuální herní svět vs. svět divadelní hry, resp. na tvorbu loutkových představení pro (ne)dětského diváka.

Děti do 15 let vstup zdarma.

Délka představení: 45 minut


 
Doporučujeme