neděle 11. 9.
MOONCHILD /USA
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Americké hvězdy neo soulu vyrážejí do Prahy a s sebou přiváží i své nové album Starfruit, na kterém se podílela Lalah Hataway, Alex Isley a mnoho dalších!

Moonchild Trio z Los Angeles plující na vlnách alternative R&B, neo soulu a jazzu, které si svými rytmy, soundem a sametovým hlasem zpěvačky Amber získalo oblibu i u Stevieho Wondera nebo Jill Scott. Hudba Moonchild zní jako soundtrack k tomu nejhezčímu snu, který se vám kdy zdál. Nebýváme sentimentální, ale jejich nová deska Starfruit prostě zní jako koncentrovaná láska obalená hiphopovými beaty jak z dílny J Dilla. Směs emotivních textů, elektrického piana, groovy basových linek a dechů, co vás pohladí po duši. Na desce navíc nechybí ani takoví interpreti jako je Lalah Hathaway, Alex Isley a další. Jestliže existuje přesná definice toho, jak má znít neo soul 21. století, tak jsou to právě Moonchild.

Emmavie Originální britská zpěvačka a producentka neskromně označující svoji hudbu jako R&B budoucnosti, které nezná hranic. Klasické prvky R&B 90. let obohacené o experimentování s digitálním zvukem, které překračuje limity žánrů. Její debutové album „Honeymoon“ je sbírkou písní silně inspirovaných Timbalandem, Missy Elliot a The Neptunes. Emmavie má na kontě spolupráce s řadou umělců z Velké Británie i ze zahraničí, včetně spolupráce se Syd z kapely The Internet, Alfa Mist a Phonte a svojí show a progresivním soundem je přesně tím, co patří k headlinerům večera, Moonchild.


 
Doporučujeme