středa 30. 10.
P/\ST+SÉPIE Z HOR
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

Unikátní spojení dvou hudebních mordorů! Jazz-Ravová improvizace versus Elektro-rapová show! Koncert dvou spřátelených kapel, kterým se nechtělo udělat jen tak normální dvojkoncert. Společný tracky / Kolaborace / Improvizace. Tohle už nikdy neuvidíte!

P/\ST Lezeme z hlubin skladů rekvizit, abychom vás v rytmu sub-basových žesťů zavřeli do pasti. Past se svírá ze dvou stran. Jedna je vyztužena ocelovými tyčemi a ozvěnami z šachet, tu druhou ukovaly sudety a zkalil ji rap.

Pokroucená odpověd na současnou myšlenkově vyprázdněnou českou rapovou scénu v rukou dvou kluků co se potkali na DAMU a měli pocit, že spolu „musej něco udělat“.

https://soundcloud.com/pastpraha

SÉPIE Z HOR Sépie z Hor je kapela čtyř sehraných kamarádů a zkušených hudebníků, která se formovala v průběhu posledních pěti let hraním na ulici, a to na nejrůznějších místech a městech střední Evropy. V posledních dvou letech se kapela ustálila na složení baskytara, saxofon, cajon, housle a bicí.Hudba je založena na improvizaci, experimentování a propracování opaku- jících se motivů. Je velmi energická taneční a inspirující. Používáním efektů spolu s originální instrumentací vytváří kapela svůj zcela unikátní zvuk. Sépie z Hor je jen jedna a pokaždé jiná.

Vstupné na místě.

https://www.facebook.com/SepieZHor/videos/309104353258378/


 
Doporučujeme