X
Dárkové poukazy

 

Sháníte originální dárek? Chcete udělat radost rodině či přátelům, ale nejste si jisti výběrem konkrétního koncertu či divadelního představení? Pořiďte jim dárkový poukaz do Paláce Akropolis, u nás si určitě vyberou!

 

KOUPIT POUKAZ

 

JAK TO FUNGUJE?

Nově nabízíme dárkové poukazy, které lze využít na všechny koncerty a představení konané v Paláci Akropolis. S poukazem si obdarovaný může vybrat jakékoliv divadlo či koncert, který mu bude nejvíce vyhovovat. Poukaz lze čerpat opakovaně až do úplného vyčerpání částky, na kterou byl zakoupen. Dárkový poukaz je možné zakoupit po celý rok a jeho platnost končí 1.1. 2023.

Dárkové poukazy nabízíme v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč.

Dárkový poukaz můžete uplatnit na jakékoliv představení či koncert konaný v Paláci Akropolis při on-line nákupu přes portál www.goout.net, kde při výběru konkrétní události do kolonky “Kód poukazu” zadáte číslo svého poukazu.

 

 

HODNOTA POUKAZU

Při nákupu vstupenek bude hodnota poukazu odečtena z výsledné částky. V případě nevyčerpání celé hodnoty poukazu je možné zbývající částku využít pro další on-line nákup vstupenek do Paláce Akropolis v síti GoOut.

Poukazy je možné uplatnit do 1. 1. 2024.

Těšíme se na vás v Paláci Akropolis!

 

 

 

 

 
X