%{plugin_logo_link}
PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
%{plugin_link_newsletter}
%{plugin_icon_link}
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
%{plugin_link_newsletter}
%{plugin_icon_link}
březen
29.
30.
31.
duben
01.
02.
03. 04
CARNIFEX, ABORTED, REVOCATION, VEXED
03.
04. 04
P.P.U. - EGON BONDY TOUR 2024
+
HOST ►
J. H. Krchovský a Krch-Off Band
04.
05. 04
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
05.
06. 04
LOOK MUM NO COMPUTER
/UK
+
SUPPORT ►
LAZER VIKING
/CZ
JOYA MARLEEN
/CH
06.
07. 04
PETER DOHERTY ►
STRANGER IN MY OWN SKIN & LIVE SHOW
07.
08.
09. 04
BOMBATAZ
/BE
09.
10. 04
BOMBATAZ
/BE
(Ústí nad labem)
10.
11. 04
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11.
12.
13. 04
THE SILVER SPOONS
/CZ
+
BLAHALOUISIANA
/H
13.
14. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
14.
15. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
OKER
/NO
15.
16. 04
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
The Music Digest (15)
16.
17. 04
BÁRA ZMEKOVÁ - KŘEST ALBA
17.
18. 04
PIQI MIQI
/US
+
PERRIN
/HU
+
JOSEF BAIERL
18.
19. 04
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19.
20.
21.
22.
23. 04
AQUASERGE
/FR
23.
24.
25. 04
NOVO AMOR
/UK
25.
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
květen
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noize)
07.
08.
09.
10. 05
PiNKBUS 2000s
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14. 05
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14.
15. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24. 05
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24.
25.
26. 05
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
červen
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
BIOHAZARD
/US
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
říjen
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21.
22.
23.
24. 10
Gold Panda live
/UK
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02.
03.
04.
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
X
E
E
Kontakty
adresa
ART FRAME Palác Akropolis, s.r.o.
Kubelíkova 1548/27
130 00, Praha 3 - ŽIŽKOV
gps loc:
50°4'56.137"N, 14°26'56.115"E
IČ
27172376
DIČ
CZ27172376
Zapsáno Městský soud Praha, oddíl C, vložka 101808
recepce
(9:00 - 15:00)
T
+420 296 330 911
e
info@palacakropolis.cz
PETR BOHÁČ
ŘEDITEL, DIVADELNÍ DRAMATURGIE
VÍCE O PETROVI
PRONÁJMY, FERMAN
E
MARTIN PODDANÝ
produkce - HUDBA
E
JAN HONEISER
E
VERONIKA ILÍKOVÁ
produkce - divadlo
E
BÁRA REPICKÁ
PROPAGACE, PR,
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
E
KATEŘINA SOCHACÍ
E
MATĚJ FIŠER
HUDEBNÍ DRAMATURGIE: EUROCONNECTIONs,
LIveUROPE, BEANS, NA DOTEK
E
petra ludvíková
HUDEBNÍ DRAMATURGIE:
SPECTACULARE, MUSIC INFINITY
E
JOSEF SEDLOŇ
HUDEBNÍ DRAMATURGIE:
Jazz Nejtek Selection
MICHAL NEJTEK
HUDEBNÍ DRAMATURGIE:
PULZ
E
Vojtěch Tkáč
PROVOZ SÁLU
E
FRANTIŠEK OTISK
X