X
pátek 13. 10.
PAST + BERLIN MANSON /SK + Andrea Dare & Brigitte Noir b2b
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Jeden z vrcholů letošního ročníku koncertní série PULZ. Velký sál Paláce Akropolis ovládnou dvě dvojice – slovenští Berlin Manson a česká P/\ST. V Akropolis Underground se zhostí afterparty Andrea Dare & Brigitte Noir b2b. Bude se tančit! Připravte se na electro, dark disco, acid nebo breakbeat.

P/\ST

Loni se postarali o jeden z nejdivočejších koncertů prvního ročníku série PULZ. Po vyprodané Malé scéně teď Dan Kranich a Ivo Sedláček zamíří do Velkého sálu. Dvojice P/\ST už přes čtyři roky osobitě propojuje alternativní rap s metalem a teatrálností. Od první show je vždy zárukou energie a nezkrotného koncertního zážitku. Navíc má venku novou desku TINNITUS v čele s živelným titulním trackem, který naživo nebude chybět ani v Paláci Akropolis. Nenechte si ujít show, po které se na Žižkově zpříčí každá ocelová tyč.

Berlin Manson

„Ja netancujem, len kývem hlavou, A predstieram nezáujem,“ vyřvává slovenská dvojice Berlin Manson na debutové nahrávce Život končí keď máš trinásť. Patrik Nagy a Adam Dragun patří mezi hlavní slovenské objevy loňského roku. Rozkývaly hlavy publika trenčínské Pohody, ale i mnoha českých klubů. Kombinace postpunkové bezútěšnosti, tvrdé elektroniky a rapové estetiky vystihuje vycházející jméno klubové scény, které potřebujete zažít live. A jejich plány do budoucna? Další EP, rozpadnutí a reunion.

Andrea Dare & Brigitte Noir b2b

Brigitte a Andrea jsou nejlepší kamarádky. Láska ke stejné hudbě je vlastně jen malý zlomek jejich společného. Po spoustě let plných společných b2b setů vždy ví, co jedna od druhé čekat. Souhra.

Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.

Tento koncert podporuje Liveurope. Liveurope je první celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.


X