X
středa 15. 9.
ZRUŠENO - TÝR /FRA + ARKONA /RUS
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Heathen Heroes Europe Tour 2021 kapel TÝR, ARKONA, DALRIADA a VARANG NORD je ZRUŠENO!

Milí fanoušci, bohužel se už podruhé nepodařilo přeplánovat „Heathen Heroes Europe Tour“, a tak je celé turné, včetně plánovaného koncertu v PRAZE, Paláci Akropolis, 15. 9., ZRUŠENO.

Zakoupené vstupenky můžete vracet v místě, kde jste si je zakoupili. Děkujeme vám za pochopení.

Prohlášení kapely TÝR: „Bojovali jsme o to spolu s pořadateli jednotlivých koncertů měsíce, ale když se díváme na různá omezení cestování a povolené kapacity koncertních sálů, vidíme, že odjet takovéto turné je nemožné. Jsme z toho moc smutní a zklamaní, protože jsme opravdu do poslední chvíle věřili, že se to podaří. Na tomto turné jsme pracovali 2 roky a místo toho, abychom jej znovu a znovu odkládali, rozhodli jsme se to utnout a začít pracovat na nových nápadech. Byla to skvělá sestava a doufejme, že jednoho dne budeme moci spolu zase společně cestovat! Děkujeme všem, kteří si zakoupili lístky a podpořili nás. Brzy se vrátíme! Hlavně buďte zdrávi!“

POZOR! Heathen Heroes Europe Tour 2020 kapel TÝR, ARKONA, DALRIADA a VARANG NORD se odkládá na rok 2021! S politováním vám musíme oznámit, že kvůli stále nejisté situaci okolo Covid-19 je turné „Heathen Heroes Europe Tour“ odloženo na příští rok, 2021! Turné mělo odstartovat už 16. 9. 2020 právě u nás, v ČR, v PRAZE, MeetFactory! Nové termíny turné jsou ale již potvrzeny! Turné podle plánu nakonec odstartuje u nás, v PRAZE, ale v Paláci Akropolis a přesně o rok později – 15. 9. 2021! Kapela TÝR k tomu říká: „Všechny již zakoupené vstupenky budou platit i pro nové termíny koncertů v roce 2021, takže si lístky prosím ponechte! Děkujeme vám za vaši neuvěřitelnou podporu a těšíme se na vás co nejdříve to bude zase možné!“ Napište si prosím nové datum i místo konání koncertu známé metalové kapely z Faerských ostrovů TÝR, ruské ARKONY, maďarských metalových hrdinů DALRIADA a lotyšské vikinské naděje VARANG NORD v PRAZE, v Paláci Akropolis! Je to středa, 15. 9. 2021! Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu! Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, můžete nadále objednávat zde: https://www.mastersofrock.cz/…-Tyr--Arkona a v sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.


X