PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
duben
18. 04
PIQI MIQI
/US
+
PERRIN
/HU
+
JOSEF BAIERL
18.
19. 04
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19.
20.
21.
22.
23. 04
AQUASERGE
/FR
23.
24.
25. 04
NOVO AMOR
/UK
25.
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
květen
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noize)
07.
08.
09.
10. 05
PiNKBUS 2000s
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14. 05
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14.
15. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24.
25. 05
DANCETOPIA SYMPOSIUM
25.
26. 05
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
červen
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29.
30.
říjen
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18.
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21.
22.
23.
24. 10
Gold Panda live
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02.
03.
04.
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
zobrazit podle hledaného výrazu
vymazat filtry
rozšířené hledání
den
VŠE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
měsíc
VŠE
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
rok
VŠE
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1940
1939
1938
1935
1931
1930
1929
1928
typ akce
VŠE(bez DJ)
Koncert
Divadlo
DJ
Tanec
Film
Výstava
Workshop
Kulturně - sportovní akce
Festivaly
Outdoor
Ostatní
Program OFF
projekt
VŠE
Beans
Cirkopolis Line
Divadelní premiéry
Divadelní přesahy
EuroConnections
Hudební Alternativa
Hudební rezidence
Jazz Nejtek Selection
Koprodukce
Liveurope
Music Infinity
Na dotek
Nekropolis
PULZ
Spectaculare
Stagiona
Strategie komunikace pro Spectaculare a Palác Akropolis
woodoo
Workshopy
Zahraniční koncerty
1927 - 1935 DIVADLO AKROPOLIS
1935 - 1939 DIVADLO AKROPOLIS
1939 - 1945 MODERNÍ DIVADLO
1981 - 1995 JUNIOR KLUB
1989 MIR CARAVANE
1990 THE ROLLING STONES
1991 - 1999 DNES VEČER NA CHMELNICI
1992 - 2000 DIVADLA+NADACE PRAŽSKÉ 5
1995 - 2017 BIO AKROPOLIS
1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …
1995 - 2020 Výstavy, A Galerie
1996 - 2003 UCOA: UNITED COLOURS OF AKROPOLIS
1996 - 2015 JUNIOR KLUB
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ
1999 - 2003 MENSCH UND TECHNIK
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ
2001 - 2009 HIP HOP FOUNDATION
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE
2005 - 2008 MOVE: EUROPEAN FESTIVAL
2006 PALÁC AKROPOLIS: ROZHOVORY
2007 - 2015 MAGAZÍN PALÁCE AKROPOLIS
2008 - 2017 PLANET CONNECTION
2009 HUDBA STOPROCENTNÍCH MUŽŮ...
2009 KNIHA: PALÁC AKROPOLIS
2011 - 2015 TRAFFIC DANCE
2015 PUNKT MEETS MUSIC INFINITY
2022 Art Casino
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
Výsledky
27. 4. 1996
oblíbená partička nicka cavea ...
Gallon Drunk
/UK
+
Dirty Three
/AU
27. 4. 1996
19:30, Velký sál
26. 5. 1996
1996 - 2015 JUNIOR KLUB ►
Alice Springs
/CZ
/AU
26. 5. 1996
19:30, Velký sál
2. 11. 1996
POPKOZEL
Hugo Race & True Spirit
/AU
+
RÁNY TĚLA
/CZ
2. 11. 1996
19:30, Velký sál
12. 3. 1997
1996 - 2015 JUNIOR KLUB ►
The Fatal Shore ►
B.P.Adams
/UK
+
Chris Hughes
/AU
+
Phil Shoenfelt
/UK
12. 3. 1997
19:30, Velký sál
13. 10. 1997
PHIL SHOENFELT + ...
The Fatal Shore
/UK
/AU
►
KŘEST NOVÉHO ALBA
13. 10. 1997
19:30, Velký sál
23. 2. 1998
united colours of akropolis►
KANGAROO MOON
/AU
23. 2. 1998
19:30, Velký sál
2. 7. 1998
united colours of akropolis►
Ankala
/AU
2. 7. 1998
20:00, Velký sál
19. 5. 1999
koná se v památníku na vítkově
STELARC
/AU
►
EXOSKELETON
19. 5. 1999
20:00, Ostatní lokace
23. 10. 1999
opět na své české domovské scéně
Hugo Race & True Spirit
/AU
23. 10. 1999
19:30, Velký sál
29. 10. 2003
KOMORNÍ KONCERT
Alice Springs
/CZ
/AU
29. 10. 2003
19:30, Velký sál
24. 10. 2004
KŘEST ALBA► UMLKLY STROJE
Vladimír Mišík & Etc...
/CZ
► 30. výročí kapely Etc...
+
host ►
Astrometro
/AU
/PL
/CZ
24. 10. 2004
19:30, Velký sál
20. 1. 2005
& speciální hosté
Fatty lumpkin
/AU
20. 1. 2005
19:30, Velký sál
15. 5. 2006
1996 - 2015 JUNIOR KLUB ►
Hugo Race & The true spirit
/AU
+
support ►
J.C. & Anphibius
/AU
15. 5. 2006
19:30, Velký sál
3. 3. 2007
MANIPULATION NIGHT VOL. 1
Moimir Papalescu & The Nihilsts
/CZ
+
Warren Suicide
/DE
+
PHIL SHOENFELT-the Fatal Shore
/UK
/DE
/AU
+
TAKE DEATH
/CZ
+
další...
3. 3. 2007
17:30, Velký sál
10. 4. 2007
MUSIC INFINITY ►
Triosk
/AU
+
Zapomenutý orchestr země snivců
/CZ
10. 4. 2007
19:30, Velký sál
12. 5. 2007
1996 - 2015 JUNIOR KLUB ►
Rob Tognoni
/AU
12. 5. 2007
19:30, Velký sál
1. 6. 2007
Dirtmusic featuring
Chris Brokaw
/US
+
Chris Eckman
/US
+
Hugo Race
/AU
1. 6. 2007
19:00, Velký sál
29. 10. 2009
hudebník + vizionář + producent ...
Hugo Race & The True Spirit
/AU
29. 10. 2009
19:30, Velký sál
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz