PALÁC
AKROPOLIS
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
newsletter
strana
1
2
předchozí strana
další strana
program
29. 4.
STAGIONA ►
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
29. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
30. 4.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
IRIS
30. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 5.
STAGIONA ►
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
6. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 5.
ENG SUBTITLES
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
7. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
10. 5.
Oops I did it again...
PiNKBUS 2000s
10. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 5.
STAGIONA ►
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15. 5.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 5.
STAGIONA ►
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15. 5.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5.
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5.
09:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5.
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5.
11:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 5.
Double bill
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
25. 5.
DIVADELNí PřESAHY ►
DANCETOPIA SYMPOSIUM
25. 5.
11:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
26. 5.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
14. 6.
STAGIONA ►
NEBOJSY
14. 6.
20:30, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
8. 9.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
IRIS
8. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 9.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
STRACHY
15. 9.
18:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 9.
DERNIÉRA
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15. 9.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz