PALÁC
AKROPOLIS
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
newsletter
strana
1
2
3
4
5
předchozí strana
další strana
program
3. 4.
KOPRODUKCE ►
CARNIFEX, ABORTED, REVOCATION, VEXED
3. 4.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
4. 4.
KOPRODUKCE ►
P.P.U. - EGON BONDY TOUR 2024
+
HOST ►
J. H. Krchovský a Krch-Off Band
4. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 4.
WOODOO ►
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
5. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 4.
KOPRODUKCE ►
LOOK MUM NO COMPUTER
/UK
+
SUPPORT ►
LAZER VIKING
/CZ
6. 4.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 4.
BEANS ►
JOYA MARLEEN
/CH
6. 4.
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
7. 4.
KOPRODUKCE ►
PETER DOHERTY ►
STRANGER IN MY OWN SKIN & LIVE SHOW
7. 4.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
9. 4.
BEANS ►
BOMBATAZ
/BE
9. 4.
20:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
10. 4.
BEANS ►
BOMBATAZ
/BE
(Ústí nad labem)
10. 4.
20:00, KD Ústí nad Labem
dočasně mimo provoz
11. 4.
MUSIC INFINITY ►
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
13. 4.
KOPRODUKCE ►
THE SILVER SPOONS
/CZ
+
BLAHALOUISIANA
/H
13. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 4.
STAGIONA ►
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
14. 4.
17:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 4.
STAGIONA ►
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
15. 4.
09:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 4.
STAGIONA ►
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
15. 4.
10:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 4.
STAGIONA ►
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
15. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 4.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
OKER
/NO
15. 4.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
16. 4.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
STRACHY
16. 4.
18:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 4.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
16. 4.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 4.
WORKSHOPY ►
The Music Digest (15)
16. 4.
21:15, Jazz bar
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
5
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
5. 4.
WOODOO ►
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
5. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
11. 4.
MUSIC INFINITY ►
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 4.
BÁRA ZMEKOVÁ - KŘEST ALBA
17. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz