pátek 22. 11.
KLUBOVNA FRIDAY NIGHT ► VELKATLUSTA0, ANTONOVA, BRIGHTER DAYS, ŠTĚPÁN URBAN
20:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

Tradiční Klubovní Pouštěčka hlásí pokračování! Dosavadní útočiště v BAR coming soon nahradí prostory legendárního Palác Akropolis, kde nás čeká asi nejatraktivnější, ale taky nejdojemnější Pouštěčka.

I tentokrát se můžete těšit na maximálně multižánrový večer. Nabídneme čtyři zcela odlišné inteprety, kteří plují po zcela odlišných vodách. Zároveň předoslavíme 28. narozeniny zakladatele Klubovna Gumiho a bohužel se dočasně rozloučíme i s dvěma zasádními postavami Klubovna – Tereza (Austrálie) a Kateřina (Asie).

Koncerty, oslava, rozlučky, tohle si nemůžete nechat ujít!

Štěpán Urban – Kluk, o jehož nesporném talentu se ví už řadu let, ale naplno ho začal prokazovat až letos. A to rovnou po hrstech! Štěpánovy debutové singly Candy a Postel patří k tomu nejlepšímu, co bylo letos ke slyšení v domácím popu. URBN mu totiž dává naději na lepší zítřky. A proč dorazit už na začátek akce? Osobitý rukopis, české texty, pokora a přitom kus indiečkové hajzloviny.

Brighter Days – Řada person domácí hardcorové scény se shoduje, že by se z Brighter Days potentovali kdekoliv jinde v Evropě. Jenže se narodili v Čechách, a tak celkem úspěšně proplouvají lokálními kluby a pomalu si připisují první úspěchy v sousedních zemích, kde je umí pořádně a zaslouženě docenit. Na naší akci poprvé uslyšíte BD v unplugged verzi. Dostojí své skvělé pověsti i na Malé scéně Paláce Akropolis?

ANTONOVA – Nezávisle na sobě začínali s hudbou v metalcorových kapelách, aby se po letech spojili nejen do svazku manželského, ale i společného hudebního projektu. Filip a Hana jsou Antonova, která nejede po dráze tuctového popu. Extravagantní a inovativní duo nejede v linii zavedených postupů a neklade si limity. Zkrátka nevšední forma, která jede na jiný kod a vyznává karmu a vesmír.

Velkatlusta0 – Světe div se: Strýček Noise, ten dobrý Mr. Zábava a mluvčí naší generace z Malešic, bude hrát už potřetí na naší akci. Poprvé jako headliner. Ale věřte, že ani zdaleka neřekl poslední slovo. Naopak, na nové a okamžitě ceněné desce Kráčíme skrz sklo dosahuje svého dosavadního vrcholu, který nejen, že lépe zní, ale hlavně lépe opisuje celou Noisovu osobnost. Ta má mnoho tváří a poznáte ji na naší akci. Minule skandoval takřka celý Bar Coming Soon, jak se chytne tentokrát Akráč?

VSTUPNÉ činí 80,– (pouze na místě)

POUŠTĚČKA: Ihned po konci setu headlinera se můžete těšit na další pražskou Klubovní Pouštěčku! Tentokrát ozvláštněnou o Gumiho narozeniny a rozlučku dua Terka&Káča. Na místě nebude chybět ani navrátilec Endru a Hadrabak aka DJ Nagano.

Můžete se těšit na průřez našich nejoblíbenějších tracků a žánrů. A čeká vás nejedno překvapení. Přijďte si naposlouchat nový talenty na scéně, slavit, rozloučit se a hlavně se pobavit a zažít další legendární mejdan


 
Doporučujeme