zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Bratři Orffové /CZ + Mythematica /CZ + Floex a Líba /CZ
08/10/2009 19:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Možná se toho za deset let pod střechou Quazi Delict nestihlo tolik jako u jiných hudebních vydavatelství, avšak kvantita a objemný katalog rozhodně v roce 1999 nestály v rolích sudiček při zrodu tohoto malého labelu. I letmé ohlédnutí za děním na domácí alternativní půdě v průběhu uplynulé dekády by bylo krajně nespravedlivé, opomenulo-li by jména jako Floex, Alvik, Juanita Juarez, Bratři Orffové, S.O.I.L. nebo Mythematica. Pro značku Quazi Delict Records je věcí cti, že pro všechny zmíněné mohla hrát roli houpací sítě a amplionu jejich talentů. A to je nyní řeč pouze o autorských albech – zástup zúčastněných by se přeci jen notně prodloužil, započítáme-li i ty, kteří do QDR kroniky přispěli remixem či singlovým výstřelem. Quazi Delict Records slaví 10 let existence ve čtvrtek 8.října 2009 v pražském Paláci Akropolis ve spolupráci s Radiem 1 91,9fm. Gratulantům se doporučuje, aby dorazili kulturně vyhladovělí – hudební tabule bude poctivě kalorická, přitom zdravá: tři vystoupení na hlavním pódiu a celkem šest dj´s na Malé scéně a Divadelním baru.

Elektro-folkoví BRATŘI ORFFOVÉ zahrají před pražským publikem po delší odmlce, vynucené zčásti otcovskými povinnostmi, ale i komponováním písní pro druhé album. Je celkem pravděpodobné, že některé z nich uslyšíme právě teď v Akropoli.

Projekt MYTHEMATICA se tentokrát představí ve čtyřčlenné sestavě. Opět s Lin-dee za mikrofonem a opět s fantaskními projekcemi na plátně.

A silný audiovizuální náboj bude mít i ambientní vystoupení FLOEXE a LÍBY, kteří ozvučí německý expresionistický němý film „Orlakovy ruce“.

Z Divadelního baru se bude ozývat house a breakbeat. Zapracují na tom djs Manio, John Neibr a Al-fonso. Malá scéna nabídne drum´n´bass v režii Touchwooda, Brooklyna a Stanzima.

A ještě malý bonus! Každý návštěvník obdrží při vstupu zdarma cd s promo mix setem QDR10.y od Floexe.

Quazi Delict MythematicaMythematicaMythematicaBratři OrffovéBratři OrffovéBratři OrffovéFloexFloex + LíbaFloex + Líba
Quazi Delict
Qdr10_web_event
 
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN … . Vedoucí projektu: Lubomír Schmidtmajer
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.