zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
CARTONNAGE /CZ
20/04/2013 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Electro-popové duo Cartonnage se 20.dubna po roce vrátí na samostatný koncert do Paláce Akropolis a o novinky opět nebude nouze.

Jejich audio-vizální show bude tentokrát inspirována komiksem a fantasy příběhy ve stylu Tima Burtona. V tomto duchu se ponese jak nová scéna a projekce, kterou opět připravila VJka Deja, tak originální kostýmy z dílny dvorního návrháře a letitého spolupracovníka Cartonnage – Josefa Čechoty.

V koncertní premiéře toho večera zazní remake Já už to vím, který vznikl vloni na podporu projektu samosebou.cz a hymna letošního Světového poháru ve skocích na lyžích – Winter Song, který Cartonnage zahráli zatím jen jednou na právě zmíněném šampionátu v Harrachově. Ke „slovu“ se po letech dostanou také některé rané nahrávky jako Brand New Day a chybět nebudou samozřejmě ani pilíře stávajícího setlistu kapely jako Patisserie, I'm Not Your Computer nebo Attention Please.

Speciálními hosty večera budou Boris Carloff a Kato z Prago Union.

„Celým bezmála devadesátiminutovým vystoupením se bude navíc prolínat paralelní mikropříběh.“ prozrazují dále Cartonnage, kteří pro návštěvníky připravili i dárek. „Prvních padesát lidí dostane při vstupu do Akropole oproti zakoupenému lístku CD Winter Song se třemi remixy a videoklipem.“

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) a v kavárně Paláce Akropolis. Více na /…artonnage.cz a /…akropolis.cz

CartonnageCARTONNAGE
Cartonnage (autor: Maya D. Lískovec)
Klip_promo_photo_by__maya_d
 
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN … . Vedoucí projektu: Lubomír Schmidtmajer
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.