zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Výstavy, A Galerie

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
PROUDY ► Festival nové generace
07/10/2013 00:00, A-Galerie

"Proudy 2013

Čas letních festivalů a akcí se pomalu blíží ke konci, není zatím ale důvod věšet hlavu. Ten nejzajímavější festival se teprve blíží a pro studenta je zárukou zábavy a navázání nových kontaktů. Letošní festival se skládá ze dvou částí. První částí je konference Proudy Academy, jelikož tato konference je pod patronátem všech velkých pražských univerzit a naše ČVUT je zde spolupořadatelem, uskuteční se tato konference na akademické půdě – půdě Národní technické knihovny 21. 9. 2013.

Druhá část festivalu se nazývá Music & Interactive, proběhne 27. 9. 2013 a bude se konat už na Výstavišti v Praze, kde na vás čeká šest akcí v jedné. Hudebním festivalem počínaje, HR, herní, startupovou, univerzitní a technologickou zónou konče. V rámci hudebního festivalu zde vystoupí kapely Tata Bojs, Monkey Business, Vladimir 518, B-Complex, Layo & Bushwacka! a řada dalších.

Pro více informací navštivte www.proudy.org, Vstupenky na Proudy Music & Interactive jsou již v prodeji v síti Ticketpro.

Všichni jste zváni"

PROUDYPROUDY - Festival nové generacePROUDY - Festival nové generacePROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDYPROUDY - Festival nové generace
PROUDY (autor: Šimon Jiráček)
13_10_proudy_s1_web_event
 
Výstavy, A Galerie. Vedoucí projektu: Eva Kocianova
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.