zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
ALMA 2007 ► Time 2 Fusion VI ► CULTURE IS THE KEY
14/06/2008 21:30, Velký sál

Projekt Time 2 Fusion vznikl na začátku roku 2006 v Praze. Hlavním impulsem bylo sjednotit různé a zajímavé mladé umělecké projekty v kompaktní celek, který by se prezentoval na jednom místě v jeden den.

T2F je originální projekt, který si klade za cíl prezentovat moderní, zajímavé umění pro mladé lidi. T2F spojuje více elementů jakými jsou hudba (hiphop, house, drum&bass, breakbeat, elektro, atd.), video art (projekce, mix do hudby), design (návrh webu, letáků, plakátů), umění malby (expozice obrazů, či plastik), fotografování (expozice fotek), ale i programování (website, programy na světla) a další. Na každém projektu obvykle spolupracuje více než 20 mladých umělců a produkčních, kteří se zde snaží prezentovat svou práci.

Pro mladé umělce je to nejen jedinečná příležitost k představení vlastních děl veřejnosti, ale také ke vzájemnému porovnání těch uměleckých vyjádření, které si pro zúčastněné projekty vybraly. Neméně důležitá je v tomto ohledu pro umělce také výměna zkušeností na národní i mezinárodní úrovni, vzájemná inspirace a seznámeníse s novými trendy. Celkově tak projekt T2F přispívá k rozvoji kulturního projevu v Evropě, k podpoře nových trendů a ukazuje především mladší generaci návštěvníků originální způsob, jakým si mohou k umění vytvořit kladný vztah.

Time 2 FusionTime 2 FusionPŘEHLED AKCÍ: ČERVEN 2008, strana 5-6, tištěný program PA
Time 2 Fusion
08_06_14_t2f_1_web_event
 
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.