zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Spectaculare

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
SOUTĚŽ FESTIVALU SPECTACULARE A ZNAČKY TRASH MADE - SPECTACULARE TRASH DESIGN
26/01/2015 15:30, Propagace

Vyrobte designový předmět ze součástek vysloužilých elektrozařízení a můžete vyhrát zajímavé ceny od značky Trash Made i Paláce Akropolis! Festival Spectaculare a značka Trash Made vyhlašují 26. ledna 2015 společnou soutěž pro širokou veřejnost:

VYROBTE VLASTNÍ DESIGNOVÝ PŘEDMĚT ZE SOUČÁSTEK VYSLOUŽILÝCH ELEKTROZAŘÍZENÍ!

Fantazii se meze nekladou a vyrobit můžete šperk, bytový doplněk nebo jakékoliv užité umění. Jediná podmínka je, že se musí jednat o elektroodpad (= vše co funguje na elektrický proud nebo baterie) z vlastních zdrojů. Použít můžete například vysloužilý mobilní telefon, počítač (chladiče, tlačítka z klávesnice, fólie, drátky, základové desky, rezistory, monitor apod.)Doporučení: Vybité baterie nejsou vhodným materiálem pro výrobu designového předmětu, neb narušení jejich obalu může být životu nebezpečné.

Fotografie soutěžních předmětů zasílejte na adresu zora.hubkova (at) palacakropolis.cz . V emailu uveďte kontakt na autora soutěžního předmětu. Velikost fotografie by neměla překročit 5MB.

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 6. ÚNORA 2015 VE 12 HODIN.

Zaslané předměty posoudí tříčlenná porota složená z manažerky projektu Trash Made – Adély Zimáčkové, zástupce Festivalu Spectaculare a designérky Jany Chaklosh. Hlasovat můžete také vy během soutěže přímo na facebooku “lajkováním” a podpořit tak své favority.

Zasláním fotografií souhlasí soutěžící s tím, že je možné fotografie vystavit na facebookové stránky festivalu a Trash Made. Zároveň potvrzuje, že jde o vlastní výrobek. Počet předmětů a fotografií není omezen.

Trash Made je značka kolektivního systému skupiny REMA. Více informací a eshop najdete zde: www.trashmade.cz.

FS_soutezFS_soutezFS_soutezFS_soutezFS_soutezFS_soutezFS_soutezFS_soutezFS_soutez
FS_soutez
Trash_made_produkt_2_web_event
 
Spectaculare. Vedoucí projektu: Jan Honeiser
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.