TEST
pondělí 30. 9.
MICHAELA STARÁ ► PARAZIT
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Zvíře, které nosíme v sobě. / Tajemství, hluboko zapuštěné. / Nemoc, která neodchází. / Já. Michaela Stará v představení ovlivněném tanečními styly Vogue, Tutting, žonglující technikou s ping pongovými míčky a sci-fi vizuálnem!

Inscenace zobrazuje matafory pro její konkrétní a natolik specifický název-Parazit. Může jít o hostující zvíře, tajemství, či o skrytou lidskou animalitu. Otázka je, co se stane, když TO objevíme?

V představení se propojují určité taneční styly do divadelní formy. Jedná se zejména o styly Vogue, Tutting a Animation – taneční technika inspirovaná technikou první filmové animace, jako je Godzilla, Kyklop, nebo King Kong. Všechny uvedené taneční formy si tématicky pohrávají s kontrastem mezi ženskostí, vnitřním dítětem a zvířetem, co je v každém v nás. Tato propojení jsou dále okořeněné o elementy techniky žonglování s ping pongovými míčky a silném vizuálním ztvárnění, volně inspirovaných ze sci-fi filmů.

Námět a hraje: Michaela Stará Režie: Ondřej Holba Supervize: Eliška Brtnická Hudba: Petr Kolman, Vojtěch Bor Scénografie: Debora Štysová Produkce: Public Art / Palác Akropolis