PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
duben
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
květen
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noize)
07.
08.
09.
10. 05
PiNKBUS 2000s
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14. 05
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14.
15. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
MONTE MAI
/IT
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24.
25. 05
DANCETOPIA SYMPOSIUM
25.
26. 05
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
červen
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
30.
říjen
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
17.
strana
1
2
3
4
5
předchozí strana
další strana
program
3. 10.
KOPRODUKCE ►
MIGHTY OAKS
3. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
4. 10.
EUROCONNECTIONS ►
AXEL THESLEFF
/FI
4. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
9. 10.
OTHER MUSIC
FRED FRITH TRIO
/UK
9. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 10.
OTHER MUSIC
GHOST NOTE
/US
12. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 10.
KOPRODUKCE ►
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 10.
RESPECT FESTIVAL
STAPLES JR. SINGERS
/US
15. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 10.
PULZ ►
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
19. 10.
PULZ ►
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 10.
KOPRODUKCE ►
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
21. 10.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
22. 10.
STAGIONA ►
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
24. 10.
PŘESUNUTO Z 16.3.2024
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
25. 10.
KOPRODUKCE ►
EMILÍANA TORINI
/IS
25. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 11.
EUROCONNECTIONS ►
EFTERKLANG
/DK
6. 11.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 11.
Bratři ►
křest desky
7. 11.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 11.
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15. 11.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 11.
PŘIDANÝ TERMÍN
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16. 11.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 11.
STAGIONA ►
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18. 11.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
5
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz