PALÁC
AKROPOLIS
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
newsletter
strana
1
2
3
předchozí strana
další strana
program
27. 4.
KOPRODUKCE ►
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 4.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
PALIOME
29. 4.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
3. 5.
MUSIC INFINITY ►
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
3. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 5.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
THE SURVIVORS
6. 5.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
13. 5.
ZAHAJOVACÍ KONCERT RESPECT FESTIVALU
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 5.
LIVEUROPE ►
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14. 5.
17:30, Velký sál, Jazz bar, Malá scéna
dočasně mimo provoz
16. 5.
Prague International Bluenight no.►164
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 5.
KOPRODUKCE ►
ALYONA ALYONA
/UA
17. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 5.
RESPECT PLUS
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
21. 5.
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21. 5.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5.
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 6.
KOPRODUKCE ►
Sons of the East
/AU
12. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 6.
KOPRODUKCE ►
BIOHAZARD
/US
17. 6.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
28. 3.
MUSIC INFINITY ►
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28. 3.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 4.
WOODOO ►
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
5. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
11. 4.
MUSIC INFINITY ►
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz