X
E
E
PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
E
newsletter
E
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
E
newsletter
E
X
květen
30.
31.
červen
01.
02. 06
NINA KOHOUT
/SK
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17.
18.
19.
20. 06
Ravage Club
/FR
WALTARI
/FI
+
RAVAGE CLUB
/FR
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26. 06
Bohemian Cristal Instrument & JesterN
/IT
26.
27.
28.
29. 06
ART TALK ►
LENKA MORÁVKOVÁ
+
ALBERTO NOVELLO
/IT
BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04. 09
PRUNE
+
3RMA
/SI
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06. 09
JOYCE MORENO
/BR
06.
07. 09
DIVADLO NIE ►
KONEC VŠEHO, NAVŽDY
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09. 09
NEBOJSY
09.
10. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
10.
11. 09
HOTEL EUROPA
/PT
►
PERFECT MATCH
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13. 09
NĚCO NĚCO
+
LICHNOVSKÝ
+
IVY Z
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30.
říjen
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05. 10
NILS PETTER MOLVAER
/NO
05.
06. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
KAR
06.
07. 10
MATIJA SOLCE ►
ŽIVOT POD PSA
07.
08. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
EXIT
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
+
CUT_
07.
08.
09.
10.
11.
12. 11
THE NECKS
/AU
12.
13. 11
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21. 11
LOS BITCHOS
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23. 11
NAČEVA ►
KŘEST ALBA
/
JDEM TEMNÝM DNEM
23.
24.
25.
26.
27. 11
MIREK KEMEL ►
KŘEST DESKY
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
X
E
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
program
2. 6. 2024
HUDEBNí REZIDENCE ►
NINA KOHOUT
/SK
2. 6. 2024
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6. 2024
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
5. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6. 2024
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 6. 2024
KOPRODUKCE ►
Sons of the East
/AU
12. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 6. 2024
PŘESUNUTO DO LMB
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17. 6. 2024
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 6. 2024
HUDEBNí REZIDENCE ►
Ravage Club
/FR
20. 6. 2024
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 6. 2024
WALTARI
/FI
+
RAVAGE CLUB
/FR
20. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
26. 6. 2024
HUDEBNí REZIDENCE ►
Bohemian Cristal Instrument & JesterN
/IT
26. 6. 2024
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 6. 2024
ART TALK
ART TALK ►
LENKA MORÁVKOVÁ
+
ALBERTO NOVELLO
/IT
29. 6. 2024
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 6. 2024
KONCERT
BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT
29. 6. 2024
20:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 9. 2024
RESPECT FESTIVAL
TINARIWEN
/ML
5. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 9. 2024
KOPRODUKCE ►
JOYCE MORENO
/BR
6. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 9. 2024
DIVADLO DNEŠKA
DIVADLO NIE ►
KONEC VŠEHO, NAVŽDY
7. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
8. 9. 2024
ENG SUBTITLES
TANTEHORSE ►
IRIS
8. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
10. 9. 2024
DIVADLO DNEŠKA
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
10. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
11. 9. 2024
DIVADLO DNEŠKA
HOTEL EUROPA
/PT
►
PERFECT MATCH
11. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 9. 2024
KOPRODUKCE ►
PARRA FOR CUVA
/D
12. 9. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
E
Doporučujeme
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
15. 9.
DERNIÉRA
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15. 9.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
X