PALÁC
AKROPOLIS
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
newsletter
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
program
19. 4.
KOPRODUKCE ►
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19. 4.
19:00, Velký sál
23. 4.
OTHER MUSIC
AQUASERGE
/FR
23. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
25. 4.
KOPRODUKCE ►
NOVO AMOR
/UK
25. 4.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
26. 4.
KOPRODUKCE ►
Brass Avenue
+
KJ SAX
26. 4.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
27. 4.
KOPRODUKCE ►
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 4.
STAGIONA ►
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
29. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 4.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
PALIOME
29. 4.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
30. 4.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
IRIS
30. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
3. 5.
MUSIC INFINITY ►
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
3. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 5.
STAGIONA ►
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
6. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 5.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
THE SURVIVORS
6. 5.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
7. 5.
ENG SUBTITLES
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
7. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 5.
WORKSHOPY ►
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noize)
7. 5.
20:45, Jazz bar
dočasně mimo provoz
10. 5.
Oops I did it again...
PiNKBUS 2000s
10. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
13. 5.
ZAHAJOVACÍ KONCERT RESPECT FESTIVALU
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz