sobota 19. 3.
HENTAI CORPORATION, DEAD NECK/UK, ZOČI VOČI /SK, DONNIE DARKO, X-CORE
17:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Na tři dny a tři noci se opět spojí ty nejzajímavější podniky po celém Žižkově a přilehlých čtvrtích do unikátního festivalového světa! Šestý ročník multižánrového festivalu Žižkovská Noc nabídne ve dnech 17. až 19. března 2016 přes šedesát scén v klubech, divadlech, kavárnách, hospodách i galeriích. Těšte se na obsáhlý program, který bude zahrnovat přes tři stovky interpretů z celého světa. A jako vždy za minimální vstupné na celý festival! Hentai Corporation Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. Právě vydali poslední ze svých výtvorů – videoklip Tragedy of Uncle Hitler. Kdo neviděl….musí:

Dead Neck (UK) Kapela, která se během jedné Žižkovské Noci stala legendou. Svým neuvěřitelně energickým melodickým hc/punkem si žižkovské publikum získali takovým způsobem, že si jako první v historii dali během festivalu hned dvě vystoupení. Od té doby již jen raketově stoupají nahoru. Následoval festival Mighty Sounds, jihoamerické tour po boku Ignite a Hundred a teď? Teď si to hoši dávají pro změnu v Japonsku!

Zoči Voči (SK) Parťáci Prague Conspiracy a zároveň lamači dívčích srdcí z Nitry! Jejich luxusní pop punk dostane do kolenou jak ječící třináctky, tak padesátiletý tvrďáky.

Donnie Darko Rozpad legendární plzeňský kapely Shogun Tokugawa oplakalo opravdu hodně lidí.. Ale to, co přišlo po Shogunech kdekomu vyrazilo dech – pohrobci mystického bojovníka založili novou kapelu, která by mohla energií zásobovat Žižkov aspoň rok – progresivní rok a moderní hardcore koktejl s neskutečným drajvem. Tohle baví pankáče, starý metalisty i náročný posluchače, zkrátka každýho, kdo si troufá tu energii vstřebat!

X-core Zabředli do vod moderního hardcore/metalu ještě v dobách, když ještě většina součastných metalkóristů tahala kačera a po tour s Pro Pain si o nich šuškal kde kdo pocelé Evropě. Po letech se kapela posunula zas o fous blíž ke kořenům v klasickém hardcore (a textům v češtině) a to je pro nás dobrý důvod tuhle partu ze Znojma uvítat na Žižkově.


 
Doporučujeme