sobota 12. 5.
Cabaret Manana Djs Orisha & Pocoloco & Tomáš Kerle (perkuse) / Maťa Debřička (saxofon)
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

TOMAS KERLE – perkuse / /…estarytmu.cz

jeden z nejvšestrannějších českých bubeníků. Hráč na klasickou bicí soupravu, basové bubny, djembe a rozmanité perkuse. Specializuje se na tradiční i moderní západoafrické rytmy. Kromě hrani se zabývá výukou hry na djembe a basové bubny v rámci kurzů a workshopů Cesta Rytmu. Je členem a spoluzakladatelem kapel Marimba Mama, Barati Squad nebo Soundokan a také stálým spoluhráčem DJského uskupení Cabaret Maňana.

MATA DEBRICKA – saxofon

dvorní saxofonista Cabaretu Manana, který se bez velkých obtíží pohybuje v jazzových vyhravkách, melodických bossanovách nebo težkých afrických groovech. Je přesně ten tip jazzmana, na kterého by jste mohli narazit na ulicích New Orleans, Chicaga nebo New Yorku. Krom hrání v různých kapelách je pro svou všestranost vyhledavaným hráčem mnoha DJs v ČR.

DJ POCOLOCO

zákládající člen a hnací motor Cabaretu Manana. Hudba je jeho vášňí. Neváhal několikrát přeletět Atlantik a toulal se po Kolumbii a Kubě, aby nasál tu správnou atmosféru a dostal se k originalním vinylům s cumbií a salsou. Má dar namíchat latino, jazz, afro, soul, reggae a rhythm and blues do neodolatelné taneční směsi. Od května 2017 připravuje na Radiu Color pořad Tropical Fever.

DJ ORISHA

jediná djka v Čechách, které vychází ve svém projevu z jazzu a umí na něj i tančit. Při své pobytu v Londýně se učila od těch nejpovolanějších – JazzCotech Dancers. Má neutuchající touhu neustále sama sebe i posluchače hudebně vzdělávat. Krom všemožných odstínů jazzu zařazuje do svých setů i afro, broken beat, soul, disco, latino a jejich elektronické fůze.

CABARET MANANA

jsme uskupení djů a promoterů. Od svého vzniku v roce 2004 se zaměřujeme na opomíjené hudební žánry. Náš zvuk není svázán žádnými limity. Zahrnuje v sobě to nejlepší z obou scén, staré i nové, od latiny, afra, jazzu a soulu po rhythm & blues, reggae, disco, broken beat a současné klubové edity. S čístým svědomím můžeme říci, že naše večírky patří v ČR k těm hudebně nejpestřejším.

Odkazy:

www.cabaretmanana.cz /…abaretmanana /…estarytmu.cz /…/tomas-kerle


 
Doporučujeme