středa 4. 10.
persons from porlock /SL + ANY OTHER /IT
19:30, Cafe v lese
dočasně mimo provoz

info

Palác Akropolis za podpory Liveurope uvádí poprvé na scéně klubu Café v lese dvě nová evropská jména, o kterých je v poslední době slyšet.

persons from porlock je jedna z nejaktivnějších mladých kapel ze Slovinska. Svůj styl nazývají „schizophrenic pineapple pop“ a jejich debut z loňského roku „Things people don´t like“ vyhrál soutěž slovinského Radia Student. Mezinárodní průlom nastal při vystoupení na showcase festivalu MENT v Lublani letos v únoru. Americké radio KEXP vybralo jejich singl jako skladbu dne a Clash magazine je pasoval na slovinskou kapelu s největším „crossover“ potenciálem. Jejich mix indie rocku a post punku přesvědčí v Lese i vás!

Italské trio Any Other, ve kterém okamžitě zaujme hlas zpěvačky Adele Nigro, vydalo svůj debut v roce 2015. Jejich muzika je inspirovaná érou 90. let, indie rockovými kapelami Modest Mouse nebo Built to Spill, ale i současnou vlnou písničkářů (Waxahatchee apod.). V textech i zpěvu mladé zpěvačky Adele Nigro je dostatečná dávka vášňě i křehkosti, která má šanci vyniknout ještě více při živých koncertech.


 
Doporučujeme