X
sobota 3. 2.
CABARET MANANA DJs Pat Heart, Orisha and Pocoloco
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz

info

AFRO * LATIN * JAZZ * BROKEN BEAT * TROPICAL

Resident DJs: ORISHA & POCOLOCO

Host / Special guest: DJ PAT HEART (FR,CZ)

.….….….….….….….….….….….….….….….….….….….….….…..

PAT HEART

svou pestrou DJskou cestu začal v roce 1982 ve Francouzké Guyaně. V té době ho zajímal soul, funk, jazz, salsa a reggae. Mezi lety 1983 až 1992 žil ve Francii kde přičichl k elektronické hudbě a krom klubů hrával i na free parties. Od roku 1993 do 2002 žil ve Švýcarsku, kde ve své hudební cestě pokračoval, krom jiného jako DJ na slavném jazzovém festlivalu Montreaux a jako modrátor na rádiu Coulear3. Od roku 2003 žije v Praze. U nás je znám spíše jako deep houseový DJ, ale s velkým potěšením se občas vrací ke svým kořenům jazzu, soulu, funku a latině.

www.goout.net/cs/umelci/pat-heart

POCOLOCO

zákládající člen a hnací motor Cabaretu Manana. Hudba je jeho vášňí. Neváhal několikrát přeletět Atlantik a toulal se po Kolumbii a Kubě, aby nasál tu správnou atmosféru a dostal se k originalním vinylům s cumbií a salsou. Má dar namíchat latino, jazz, afro, soul, reggae a rhythm and blues do neodolatelné taneční směsi. Od května 2017 připravuje na Radiu Color pořad Tropical Fever.

ORISHA

jediná djka v Čechách, které vychází ve svém projevu z jazzu a umí na něj tančit. Při své pobytu v Londýně se učila od těch nejpovolanějších – JazzCotech Dancers. Má neutuchající touhu neustále sama sebe i posluchače hudebně vzdělávat. Krom všemožných ostínů jazzu zařazuje do svých setů i afro, broken beat, soul, disco, latino a jejich elektronické fůze.

CABARET MANANA

jsme uskupení djů a promoterů. Od svého vzniku v roce 2004 se zaměřujeme na opomíjené hudební žánry. Náš zvuk není svázán žádnými limity. Zahrnuje v sobě to nejlepší z obou scén, staré i nové, od latiny, afra, jazzu a soulu po rhythm & blues, reggae, disco, broken beat a současné klubové edity. S čístým svědomím můžeme říci, že naše večírky patří v ČR k těm hudebně nejpestřejším.

Odkazy:

www.cabaretmanana.cz /…abaretmanana


X