X
čtvrtek 19. 4.
CORY HENRY & THE FUNK APOSTLES /US + TOP DREAM COMPANY /CZ
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Cory Henry And The Funk Apostles – TAKHLE FAKT MŮŽOU ZNÍT VARHANY? Etablovaný americký pianista, varhanní mág, zpěvák a skladatel Cory Henry, držitel tří Grammy, vystoupí vůbec poprvé v Česku se svým novým a ostře sledovaným projektem Cory Henry And The Funk Apostles! Coryho Henryho můžete znát třeba z fenomenální brooklynské formace Snarky Puppy nebo jako spoluhráče Bruce Springsteena, P. Diddyho, Kenny Garretta nebo The Roots.

Jeho kořeny tkví v gospelu, jazzu a soulu – jeho hlavní zbraní jsou takzvané „hammondky“. Na cestu hudebníka se dal už ve dvou letech a už v neuvěřitelných šesti letech vystoupil v legendárním Apollo Theater, kde svou dráhu započala ta největší jména a talenty afroamerické hudby. Přidejte k němu další čtyři vyhlášená mladá esa s působivou historií, čítající vystupování s Boys 2 Men, Marcusem Millerem, Ludacrisem, R. Kellym, Kirkem Franklinem, Lauryn Hill či Arethou Franklin, a vznikne vám prvotřídní show se svěžím nadhledem předních talentů nové generace hudebníků ze sféry black music Všichni společně teď chystají novou desku.

Jako support se představí:

TOP DREAM COMPANY Ne náhodou má tahle česká funková parta v názvu COMPANY. Je jich 10, jsou z Prahy a do jedné dodávky se rozhodně nevlezou.

TOP DREAM COMPANY vznikli už v roce 2004 a pod vedením trumpetisty Petra „Harmyho“ Harmáčka šíří funk, soul & groove po mnoha klubech, festivalech a slavnostech v celé střední Evropě. A že se jim to daří! Naživo tě zasvětí do toho, jak zní funk v roce 2018 – připrav se na čistokrevnou taneční zábavu a pozitivní energii! K loňské oslavě 13. narozenin si nadělili nové album Funk You! Letos plánují vydat další nové, tentokráte české album Made In Czech.

Uši nastražte ve čtvrtek 19. dubna v Paláci Akropolis!

PS: Bude to nezapomenutelný koncert.


X