ŽIŽKOV SOBĚVirtuální prohlídkaFacebookYouTubeAGalerieNewsletter English

]]>

zpět na program

předchozí dennásledující den

 

Horkýže Slíže /SK/ + Cocotte Minute
19:00, Velký sál

Horkýže slíže v dobré víře vydávají album největších hitů a vyrážejí na stejnojmenné turné

Horkýže slíže se rozhodli rekapitulovat. 4. března jim vyjde album největších hitů s názvem V dobrej viere (2001 – 2011). Bude obsahovat 17 hitovek, které jsou nejžádanějšími na slížích koncertech. Výběr doplní dvě nové skladby. První z nich, zbrusu nový singl „Mám v p… na lehátku“, se jistě zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely. Druhou novinkou bude velmi svérázný Megamix největších hitů Horkýže slíže.

4. března Horkýže slíže vyrazí se stejně „dobrou vírou“ na turné čítající dvacet šest koncertních zastávek po celé České republice. Turné odstartuje 4. března v Karlových Varech a zakončí ho 30. dubna ve Strakonicích. Fanoušci se podle slov zpěváka Kuka mohou těšit nejen na největší hity kapely, ale také i nové písně, které prý ani sama kapela ještě neslyšela. Kuko ke koncertům ještě prozradil: „Lidi se můžou těšit na velké teatro. Kapela Horkýže slíže má ve zvyku vytahovat lidi z davu. Tentokrát přijdou na řadu i ti, kteří nemusí umět hrát na žádný hudební nástroj. Také kontroverzní kostýmy jsou samozřejmostí, stejně jako i soutěže o zajímavé ceny. Nebudou chybět velkolepá světla se zvukem!“

Fanoušci si na koncertech mohou koupit nejen nejnovější CD největších hitů „V dobrej viere (2001 – 2011)“, ale i maxi singl projektu Kuko Sanchez „Strana A“. A samozřejmě nebude chybět bohatý merchandising (kulichy, trička, klíčenky, mikiny, potítka, placky, plakáty a další).

Jako předkapelu si Horkýže slíže vybrali Cocotte Minute. Ti se představí už s novou rytmickou sekcí.

Mediálními partnery turné jsou Hey radio, Rock radio a Koule.cz, kteří podpoří turné svými kampaněmi. Na TV Prima Cool a TV Óčko poběží na turné i televizní kampaň.

 • PSYKROPOLIS Audio Pilots DJ Ondrej Psyla (Mystical Waves)
  psytrance & progressive

  22:30 Malá scéna
  Vstup zdarma.
 • DJ CUT DEM & Funky Machine
  funky & balkan beats

  22:30 Divadelní bar
  Vstup zdarma.

Cocotte Minute, foto: David Kraus Cocotte Minute, foto: David Kraus

 

Horkýže Slíže