ŽIŽKOV SOBĚVirtuální prohlídkaFacebookYouTubeAGalerieNewsletter English

]]>

zpět na program

předchozí dennásledující den

 

AKROPOLIS STAGIONA ►
Zlý večírek Kabaretu Caligula ► 15 years anniversary party!
20:00, Velký sál

Kabaret Caligula slaví 15 let své existence. Pro tuto výjimečnou příležitost svým příznivcům nachystal speciální večer, jehož součástí bude i exkluzivní předpremiéra zbrusu nového pásma zbrusu nových skečů se souhrnným názvem „Trenažér lidství“.

Mottem výročního představení je tentokrát heslo: „Zábava je out!“ Návštěvníci Paláce Akropolis sice dosud chodili na Kabaret Caligula právě kvůli ohňostroji nekonvenční zábavy a ostrého humoru, to se prý ale nyní změní. Kabaret Caligula totiž otevírá novou kapitolu – teď chce své diváky zároveň vzdělávat a přispět k jejich sebezdokonalování.

Zlý večírek KC je pro lidi, kteří chtějí „renovovat mentální a fyzické zdroje a budovat pevnou síť recipročně se posilujících interpersonálních vztahů a sociálních vazeb.“ Kabaret Caligula vás ve svých nových skečích mj. naučí, jak lze snadno získat místo svých snů, jak prodat cokoliv komukoliv, jak nekompromisně a účinně hájit svá zákaznická práva či jak získat kohokoliv pro (podle vás) dobrou věc. Návštěva Zlého večírku KC bude prý mít prokazatelně pozitivní dopad na váš osobní úspěch a životní štěstí!

Kromě nových skečů se můžete těšit i na křest DVD Zkáza vesmírné lodi Libido – unikátního záznamu posledního představení uvedeného kusu na půdě Paláce Akropolis, které bylo snímáno devíti profesionálními kamerami. Během Zlého večírku proběhne samozřejmě také velkoplošná projekce tohoto DVD.

Až do pěti ráno vám budou hrát DJ Golden God (Sex / Smrt / Disco!), DJ Co? (mashup blizzard), Planeta Nova DJs (90ties inferno) a 2Singles (Pop / Emo / R&B / Rap).

A kromě všeho uvedého se můžete těšit na další speciální překvapení, jimiž jsou večírky Kabaretu Caligula proslulé. Tentokrát to bude známé 2Singles (Petr Marek a Jirka Havelka).

 • Zlý večírek Kabaretu Caligula (15 Years Anniversary Party) - DJs Golden, CO?, Planeta, 2Singles
  (Sex / Smrt / Disco, mashup blizzard, 90ties inferno, 90ties inferno)

  22:30 Malá scéna
  Vstup zdarma.
 • Retrospection NIGHT!!! DJs KeKETAN, ANIKO TOMOWITCH (SK), RICCI LIQUID - SUPERFLY DJS (SK)
  house

  22:30 Divadelní bar
  Kč 50

 

Kabaret Caligula: Zlý večírek