ŽIŽKOV SOBĚVirtuální prohlídkaFacebookYouTubeAGalerieNewsletter English

]]>

zpět na program

předchozí dennásledující den

 

Koncert na měsíci ► Beatburgerband Band + Funktomass + BT´n´J
19:00, Velký sál

Netradičně ve společném setu vystoupí skupiny FUNKTOMASS, BT`n`J a BEATBURGER BAND.

Nechte se vystřelit na Měsíc z Paláce Akropolis 14.5. 2009 v 19:19 h. Vynese vás tam nepřetržitý tok nové živé hudby skupin Funktomass, BT`n`J a Beatburger Band, které se představí netradičně ve společném tříhodinovém setu se zahraničními hosty. Zveme i hudební Lajky. http://www.koncertnamesici.cz

 • BT`n`J -

Experimentální funk-rock-rap mystifikace neboli německá dechovka s prvky anglického golfu. Nyní připravují už třetí desku. V Akropoli vás sedm českých plájbojů a jejich hostující skotský MC Tallestman opět zavedou do temných lesíků hudby tam, kde na posedu číhá experiment a chce si vystřelit z popu.

 • BEATBURGER BAND -

Beatbox napříč žánry. Dech, krk, rty, tváře a jazyk, to jsou jejich nástroje. Muziku dělají, jako by mluvili a jejich jazyk je beatbox. Mluví jako mašinka, které se říká automatický bubeník. Automaty to ale rozhodně nejsou, dělají i vlastní hudbu. Koncertují po celém světě od New Yorku až po Čínu.

 • FUNKTOMASS -

Pardubická kapela Funktomass hlásá: Funk masám! 11 mladých hudebníků se rozhodlo pokračovat v popularizaci funku, žánru, který v Čechách není dosud zcela prozkoumán. Kapela je vybavena skvělou dechovou sekcí a její dva rappeři jsou jako utržení ze řetězu. Roztančí vás funk, který zatím nebyl dopaden.

 • RGM DJs
  freestyle

  22:30 Malá scéna
  Vstup zdarma.
 • DJ Robot
  funky, freestyle

  23:00 Divadelní bar
  Vstup zdarma.

 

BT'n'J